Agencja Ochrony Votum: usługi dla klientów prywatnych a także dla przedsiębiorców

System monitoringu proponowany przez Agencję Ochrony Votum z Bydgoszczy bazuje na sprawdzonych metodach zastosowania. To powszechna metoda zabezpieczania dobytku, działająca przez całą dobę. Klient, który się na nią zdecyduje, może liczyć na błyskawiczną interwencję w chwili sygnału alarmu który wydostaje się z obiektu a także na konkurencyjne ceny, bazujące zwykle na miesięcznym abonamencie.

W skład każdego z systemów monitorowania obiektu zaliczają się: lokalne systemy alarmowe instalowane w budynkach, jakie natychmiastowo informują o negatywnych okolicznościach oraz nadajniki radiowe lub modemy telefoniczne, zainstalowane w centralnych spersonalizowanych systemach alarmowania, gwarantujących transmitowanie danych o zdarzeniach, które zajdą w konkretnym budynku. Agencja znana jest też z tego, iż na każdy monitoring składa się innowacyjnie zaprojektowana, centralna stacja monitorowania ESOM 2000, działająca w systemie GSM, pozwalająca na odbieranie sygnałów z central stacjonarnych.

Udostępniona jest również stacja KOBRA 2000, pozwalająca na monitorowanie obiektów za pośrednictwem drogi radiowej. Służby dyspozytorów, które wszystko kontrolują, są w stałym kontakcie z Policją a także ze Strażą Miejską. W każdej sytuacji, kiedy jest to konieczne, osoby zatrudnione w agencji podejmują fizyczne interwencje, ujmą podejrzanych a także wykonują czynności związane z zabezpieczeniem przeznaczonych do ochrony budynków. Agencja Ochrony dysponuje własną, przyznawaną przez PAR częstotliwością i telefonią komórkową.

Ceny za system monitoringu, jak i za monitoring Bydgoszcz ustalone są na indywidualnych zasadach, zależnie między innymi od tego, czy odbywały się ingerencje grup interwencyjnych, jak i co stanowi wartość chronionego majątku. Dodatkowo obszar działań przystosowany jest do osobistych oczekiwań zleceniodawcy, co ustalone jest podczas pierwszej konsultacji oraz potwierdzone jest zapisami formalnymi.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like
Czytaj całość

Które są gatunki trawki?

Trawa, znana także jako konopie indyjskie, to flora zawierająca ponad 100 związków chemicznych zwanych kannabinoidami. Dwa kluczowe kannabinoidy…