Agencja Ochrony Votum: usługi dla klientów prywatnych a także dla przedsiębiorców

System monitoringu proponowany przez Agencję Ochrony Votum z Bydgoszczy bazuje na sprawdzonych metodach zastosowania. To powszechna metoda zabezpieczania dobytku, działająca przez całą dobę. Klient, który się na nią zdecyduje, może liczyć na błyskawiczną interwencję w chwili sygnału alarmu który wydostaje się z obiektu a także na konkurencyjne ceny, bazujące zwykle na miesięcznym abonamencie.

W skład każdego z systemów monitorowania obiektu zaliczają się: lokalne systemy alarmowe instalowane w budynkach, jakie natychmiastowo informują o negatywnych okolicznościach oraz nadajniki radiowe lub modemy telefoniczne, zainstalowane w centralnych spersonalizowanych systemach alarmowania, gwarantujących transmitowanie danych o zdarzeniach, które zajdą w konkretnym budynku. Agencja znana jest też z tego, iż na każdy monitoring składa się innowacyjnie zaprojektowana, centralna stacja monitorowania ESOM 2000, działająca w systemie GSM, pozwalająca na odbieranie sygnałów z central stacjonarnych.

Udostępniona jest również stacja KOBRA 2000, pozwalająca na monitorowanie obiektów za pośrednictwem drogi radiowej. Służby dyspozytorów, które wszystko kontrolują, są w stałym kontakcie z Policją a także ze Strażą Miejską. W każdej sytuacji, kiedy jest to konieczne, osoby zatrudnione w agencji podejmują fizyczne interwencje, ujmą podejrzanych a także wykonują czynności związane z zabezpieczeniem przeznaczonych do ochrony budynków. Agencja Ochrony dysponuje własną, przyznawaną przez PAR częstotliwością i telefonią komórkową.

Ceny za system monitoringu, jak i za monitoring Bydgoszcz ustalone są na indywidualnych zasadach, zależnie między innymi od tego, czy odbywały się ingerencje grup interwencyjnych, jak i co stanowi wartość chronionego majątku. Dodatkowo obszar działań przystosowany jest do osobistych oczekiwań zleceniodawcy, co ustalone jest podczas pierwszej konsultacji oraz potwierdzone jest zapisami formalnymi.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like