North Coast: asortymet obejmujący ponad 3000 wyroby

Firma North Coast posiada asortymet zawierający więcej niż trzy tysiące produkty, co sprawia, iż kupujący otrzymają to, na czym im zależy. Poszczególne wyroby można nabywać pod postacią dobrze przechowywaną oraz w atrakcyjnej cenie. Jak najlepsze pod względem smaku wyroby włoskie dla branży gastronomicznej jakimi są: mozzarella fior di latte, innego rodzaju sery, dojrzałe pomidory, śródziemnomorskie słodkie przekąski, jedzenie BIO, bez laktozy czy bez glutenu są sprzedawane w korzystnych sumach.

Dlatego można tutaj kupić produkty dla doceniających pyszne oraz korzystne dla zdrowia jadłospisy, jak i dla osób zmagających się z alergiami żywieniowymi. Zbiór produktów podzielony jest w podkategoriach: HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Wywodzące się z Włoch produkty spożywcze w atrakcyjnych cenach w pełni wskazują na imponującą jakość tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaproponowania. Klienci wybierają konkretne opcje żywienia przykładowo dla obiektów gastronomicznych, serwujących potrawy kuchni polskiej albo dowolnej. Są to wyroby od więcej niż siedemdziesięciu wiodących wytwórców.

Znaczy to, że asortyment w jest bardziej rozbudowany od konkurencji. Firma od zaistnienia na rynku zabiega o to, by asortyment naprawdę wzbudził doskonałe wrażenia pośród konsumentów. Precyzję w wyselekcjonowaniu wyrobów da się dostrzec natychmiastowo, kiedy tylko zajrzy się do tego, co umieszczone jest w sklepie. Na dodatek można również liczyć na to, że jeśli jakiekolwiek produkty nie znajdują się w sklepie, a marka ma kontakt handlowy z producentem, to zajmie się składaniem zamówień specjalnych. Wyjątkową popularnością cieszą się wyroby wliczające się do zdrowej żywności, na które wzgląd zwraca coraz więcej ludzi.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like