PCO GROUP: Produkty dla branży kinematogrofii z różnych dyscyplin

PCO GROUP to marka proponująca produkty dla branży kina z różnych sfer. Dlatego można tutaj nabywać nie wyłącznie: surowce do waty cukrowej, popcorn, placki tortilli pokryte serem i dipy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, kompozycje pralin, akcesoria promocyjne, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, lecz w dodatku gadżety powiązane z czyszczeniem. Są to: maseczki, przyłbice, kominy, środki do dezynfekowania i dozowniki, preparaty do czyszczenia, serwety, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ściereczki, rękawice, a także w innego rodzaju maszyny, sprawdzające się w zachowaniu sterylności.

Wyroby są opisane na stronie, a kiedy konsument ma jeszcze jakieś pytania, to obsługa klienta udziela wystarczającej odpowiedzi. Dla klientów znaczące jest, że mają okazję zamawiać produkty personalizowane, w obszarze marki własnej. Dotyczy to zarówno żywności, jak i sprzętu oraz akcesoriów takich jak podgrzewacz do sosu, czyli de facto wszystko w wybranym miejscu stanie się połączone. Maszyny i wyposażenie do przygotowania prażonej kukurydzy, placków z tortilli z serem oraz napojów z aromatyzowanym lodem sprawdzą się w kinach a także w restauracjach. Duży dobór urządzeń do podgrzania a także schłodzenia zawiera urządzenia w różnych konfiguracjach i wymiarach.

Z tego względu można na przykład kupić maszynę do zrobienia placków z tortillą z serem w pojedynczych kawałkach lub w odgórnie wyznaczonych porcjach. Jako, że obsługa maszyn jest prosta, nie sprawi komukolwiek problemów. Kupujący mogą również kupić dostępne w wersji mobilnej lady na zrobienie popcornu i nachosów, nadające się do wykorzystania w czasie eventów plenerowych. Na takie zdarzenia można zamówić też specjalnie zaprojektowane maszyny do lemoniady, podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do robienia waty cukrowej, bądź siedzenia podwyższające. To wyraźnie pokazuje, iż można robić wystarczające sprawunki, co jest bardzo wygodne i zminimalizuje czas
zaaranżowania kina.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like