Przewiezienie w inne miejsce busów różnego rodzaju: Pomoc Drogowa WYDRA

Pomoc Drogowa WYDRA oferuje holowanie aut dowolnego rodzaju. Poza autami osobowymi, ciężarowymi i busami umożliwione jest w takim razie skorzystanie ze wsparcia ekspertów z branży moto, gdy jest się posiadaczem maszyn rolniczych i budowlanych. Pojazdy mogą być holowane z garażu zleceniodawcy, z miejsca pracy, z trasy albo z garażu podziemnego. Flota jest spora, wobec czego pod określone zlecenie zawsze wzorcowo zostanie dobrany pojazd.

Ze względu na to, że zakład ma licencję polską oraz zagraniczną, można z jej świadczeń skorzystać w wielu miejscach. Przewożone samochody są ubezpieczone. Ich udźwig to maksymalnie do dwóch t. Ponadto, do pojazdów cięższych oraz zamówień specjalnych używane są lawety posiadające załadowanie nawet do 4 t, z rolką transportową umożliwiającą załadunek pojazdu z uszkodzonym kołem oraz dźwigiem HDS do 2,2 t. Eksperci z podanej pomocy drogowej zajmą się też wulkanizacją oraz drobnymi reparacjami, o ile pojawi się taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów udostępniona jest natychmiastowo dla kierowców wówczas, kiedy dojdzie do awarii ich samochodu lub do wypadku. Wówczas kontynuowanie przejażdżki autem nie będzie możliwe.

Mało tego, iż WYDRA zajmuje się odholowaniem samochodu, to umożliwione jest w dodatku skorzystanie z pomocy drogowej w podstawowych zadaniach powiązanych z naprawą. Można także w WYDRZE zrobić użytek z usługi wymiany kół albo dowiezienia benzyny. Dokładny zakres wszystkich świadczeń podany jest na stronie www pomocdrogowawydra.pl, na jakiej można jeszcze zobaczyć wszystkie samochody, jakie udostępnione są na drogach dla właścicieli zepsutych pojazdów. Wszystkie świadczenia zrealizowane są sprawnie oraz z jak najlepszym efektem. Do pomocy drogowej można dzwonić przez 7 dni w tygodniu, gdyż działa przez całą dobę. Pomoc drogowa na wskazany adres przyjedzie tak szybko, jak to umożliwione. I to nie wyłącznie w Rzeszowie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like