Sulaiman Kebab: interes poprowadzony w oparciu o franczyzę

Sulaiman Kebab – pod tym logo można prowadzić interes na bazie franczyzy. Osoby, które dotychczasowo na to się zdecydowały, chwalą zwłaszcza jasne warunki współpracy a także bezzwłoczny zwrot inwestycyjny. Zauważają też, że zyski są zadowalające. Franczyza kebab de facto nie wiąże się z zainwestowaniem większego budżetu, a więc dużo zainteresowanych ma możliwość sobie na niego pozwalać. Po rozpoczęciu współpracy osoba która inwestuje otrzymuje biznesplan oraz zostaje zaznajomiona z wiedzą w temacie rynku.

Na start należy wyznaczyć dziesięć tysięcy złotych z finansów własnych, by otworzyć punkt pod marką Sulaiman Kebab. Biznes Kebab pozwoli zarabiać od dziesięciu do piętnastu tysięcy złotych co miesiąc i jest to zapewnione, chociażby dlatego, że rodacy o wiele bardziej preferują dania kuchni z Turcji. Kebaby zaś są najczęściej dobieranym jedzeniem. Dodatkową swobodę zapewnia to, że ten interes prowadzony jest w obrębie mobilnego jedzenia.

Uzyskuje się pomoc doświadczonego franczyzodawcy oraz pomoc w obszarze marketingu. Poza merytorycznym kursem można spodziewać się dostarczania wszystkich produktów do prowadzenia lokalu mobilnego oferującego kebab. Z uwagi na to żezasady współpracy są jasne, wiele osób zachęconych jest do założenia biznesu gastronomicznego w oparciu o franczyzę. Współpraca z marką Sulaiman Kebab na zasadzie franczyzy to interesujący pomysł na biznes w gastronomii, powiązany ze stałymi przychodami.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like