Dokładnie wyselekcjonowany sprzęt zawierający akcesoria do tenisa oraz badmintona

Dokładnie wybrany asortyment obejmujący gadżety do tenisa i badmintona sprzedaje Yonex Polska, czyli dystrybutor japońskiej Yonex. Marka produkuje produkty sprawdzone oraz z certyfikatem. Bardzo rozpoznawalnym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na innowacyjnej technologii. Marka jest też znana z autorskiej techniki Power Cusion, wykorzystanej w butach sportowych. Isometric to technologia oddziałująca na uzyskanie sporej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano przez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Natomiast system Power Cusion efektywnie absorbuje energię uderzeń, jaka powstała w wyniku opadania na arenę, przenosząc kolejne ruchy gracza. Już nawet to wskazuje, że marka jest uznawana w dziedzinie sportu i nie bez przyczyny odpowiada za sponsoring licznych znaczących wydarzeń. Statystyki ukazują, iż około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży www katalog produktów buty do badmintona jest ogromny i dlatego dystrybutor rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Konsumenci mogą też sprawdzać bestsellery i nowości a także zniżki na ulubiony sprzęt. Tak samo osoby amatorsko grające w tenisa, jak i profesjonaliści wyszukają gadżety dopasowane do zdolności i nawyków prowadzenia gry. Jeżeli ktoś pierwszy raz będzie robić zakupy w takim sklepie i niekoniecznie wie, na co się zdecydować, to pomoże obsługa klienta. Poza zakupami można też dowiadywać się ze strony, co zdarzyło się w dziedzinie badmintona i tenisa, co jest znaczące dla osób które uprawiają wskazane. Szczególnie rozpoznawalne są ergonomiczne rakiety tenisowe z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like