Kampery najwyższej klasy wypożyczane w CarGO!

Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych oraz będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, iż firma taka de facto dba o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego, ale także akcesoriów nadających się do wykorzystania w trakcie kempingu, które także można kupić w podanym sklepie. Eksperci na miejscu służą także poradnictwem technicznym, co ma wyjątkowe znaczenie dla odbywających podróż po raz pierwszy. Zainteresowani mogą też skorzystać z opcji zrobienia przeglądu zakupionego w CarGO! kampera.

Na prośbę klientów może być także zmieniona tapicerka oraz specjaliści zajmą się precyzyjnym wyczyszczeniem wnętrza kampera. Jeśli klient zdecyduje się w podanej firmie dokupić dodatkowe wyposażenie, to specjaliści zajmą się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, odbiornika radiowego i nawigacji, bądź kompletu paneli solarnych o różnej mocy. Dodatkowo oferowany jest montaż markiz ściennych i na dach, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników czystej wody, bądź stacji multimedialnych.

Jak w takim razie można zauważyć, usługi w takiej firmie zaliczają się do kompleksowych. Główną jest nowe kampery, aczkolwiek można liczyć na wiele innych. W sklepie internetowym można skompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to wyroby, jakie powodują, iż trasa okaże się przyjemna. Jest ich tak sporo, że asortyment spełni oczekiwania konsumentów.

Natomiast w chwili kupowania albo wypożyczenia kampera w wyposażaniu standardowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamawiać: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną lub kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like