Perfekcyjne pod kątem jakości produkty włoskie dla branży gastronomicznej

Marka North Coast zajmuje się importem i dystrybuowaniem włoskich produktów żywnościowych. Poza tym, oferowane tu jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Oferta obejmująca produkty włoskie oryginalne skierowana jest w głównej mierze do takich konsumentów, jacy cenią wysoką jakość żywienia. Obecnie przywożone są produkty od 70 czołowych producentów markowych. Duża część z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrzyć się tutaj w: makaron, nadziewane makarony, produkty mrożone a także wino. Odbiorcy podzieleni są na wyszczególnione zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się w całym kraju oraz więcej niż tysiąc osiemset odbiorców będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze są w stanie doradzić konsumentom, na co powinni się zdecydować. Kupujący mogą liczyć na obsługę i dowóz asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, ze względu na to, iż North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w katalogu sprzedażowym znajduje się ponad trzy tysiące wyrobów, można kompleksowo wyposażyć swój sklep i oczekiwać, iż to, co ma zamiar w nim oferować, będzie udostępnione u podanego dystrybutora.

North Coast oferuje, jakie oddają wielowymiarowość włoskiej kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z jakościowych włoskich i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże wyroby zajęły podium. Świadczy o tym to, że w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like