Weselne atrakcje – dlaczego warto pomyśleć o pokazie laserowym

Branża eventowa sięga dość często po nowoczesne rozwiązania technologiczne, a jednym z ciekawszych w ostatnim czasie są pokazy laserowe. Same lasery od lat są stosowane w różnych dziedzinach życia, tak więc łatwo zrozumieć że w pewnej chwili używać ich zaczęto także przy pokazach. Zwłaszcza że ta technologia cały czas się intensywnie rozwija, co pozwala na tworzenie jeszcze bardziej niezwykłych i wspaniałych pokazów. Do tworzenia pokazów laserowych wykorzystuje się dedykowane projektory, o szybkim czasie reakcji.

Dzięki temu można przy ich pomocy robić nie tylko statyczne wzory, lecz również mające naprawdę dużą dynamikę. Takie projektory umożliwiają wyświetlanie kształtów o dużej różnorodności. Oczywiście normą są rozmaite tunele, płaszczyzny i wachlarze, ale nie ma żadnego problemu aby w ten sposób zaprezentować geometryczne wzory i figury. Na eventach firmowych niejednokrotnie klienci chcieliby mieć wyświetlone logo swojej firmy, najlepiej z jakimiś dodatkowymi motywami.

Także z opracowaniem takiej rzeczy nie będzie żadnych problemów, wystarczy tylko zaprogramować wszystko co potrzeba, a później wgrać do projektora. Pokaz laserowy może też być zsynchronizowany z muzyką, takie rozwiązanie także jest chętnie wybierane przez wielu klientów. Wtedy otrzymują oni zachwycające widowisko, podczas jakiego światło i dźwięk uzupełniają się wzajemnie, dostarczając niezwykłych wrażeń. Niektóre z firm idą z takimi pokazami jeszcze dalej, i angażują zawodowych tancerzy. Aby to dobrze wyglądało, to należy spędzić dużo czasu na treningach i przygotowaniach, ale dla efektu końcowego warto to zrobić.

Jednak aby rzeczywiście taki pokaz się udał, to trzeba kilku rzeczy. Używane lasery muszą mieć odpowiednią moc, a poza tym ich promienie się muszą na czymś rozproszyć. W warunkach naturalnych może to zapewnić mżawka lub mgła, lecz liczenie wyłącznie na to jest trochę ryzykowne. Z tego też powodu twórcy laserowych pokazów przeważnie korzystają z własnych generatorów dymu, co zagwarantuje dobrą widoczność światła.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like